Jump to content

Bine ați venit pe MORTALLCS.RO ROMANIA # COMUNITATE GAMING CS16,CSGO
Bine ati venit pe MortallCs Romania ! Comunitatea MortallCs.Ro isi doreste sa devina cel mai indragit forum de gaming si nu numai, exclusiv pentru romani. Daca si tu iti iubesti tara si vrei sa ajuti la dezvoltarea singurului forum dedicat Romanilor de pretutinderi, alatura-te noua ! Nu trebuie decat sa te inregistrezi si poti avea access la toate optiunile acestui forum Logheaza-te - sau Inregistreaza-te!

Toggle shoutbox
MortallCs.Ro # Shoutbox Open the Shoutbox in a popup

(Info) - Comunitatea MortallCs.Ro este in cautare de staff. Va asteptam cu aplicati grade AICI.
(Info) - Suntem in cautare de admini care vor sa ne ajute la popularea celor 3 servere se ofera grade mari!
(Info) We are looking for gaming servers that want to join the mortallcs.ro community who wants to we wait pm to Al3x#MortallCs or Dare^Devil

@  Alastor : (27 November 2021 - 01:28 PM)

Vă salut :))

@  Admin : (23 November 2021 - 11:27 PM)

@RefLex Hello

@  Gangsta : (22 November 2021 - 07:25 PM)

@RefLex Salut

@  RefLex : (22 November 2021 - 07:24 PM)

salutare lume nu am mai intrat de o vesnicie

@  DaRe^DeViL : (22 November 2021 - 07:21 PM)

@Gangsta pacat ca ne uitam mereu si eu si Al3x

@  Gangsta : (22 November 2021 - 07:21 PM)

sunt multe care le-m vazut da nu am timp sa fac posturi

@  Gangsta : (22 November 2021 - 07:20 PM)

pai numai filme de astea ma uit eu

@  DaRe^DeViL : (22 November 2021 - 07:20 PM)

acuma ma uit la red notice!

@  DaRe^DeViL : (22 November 2021 - 07:19 PM)

@Gangsta ai gusturi la filme si aia e bine ca am vazut deja cateva care leai postat

@  Gangsta : (22 November 2021 - 07:19 PM)

@DaRe^DeViL Salut

@  DaRe^DeViL : (22 November 2021 - 07:19 PM)

@Gangsta imi plac filemele care le postezi !

@  Al3x@MCS : (22 November 2021 - 10:29 AM)

Salutare

@  Gangsta : (22 November 2021 - 09:21 AM)

Salut all

@  Admin : (20 November 2021 - 05:44 PM)

@dAu^fin^pReA^DIvIN Salut da, dar s-a tot dat upgrade... și până la urmă tot la 3.4.x am rămas! :D

@  Al3x@MCS : (19 November 2021 - 07:29 PM)

@dAu^fin^pReA^DIvIN dap

@  dAu^fin^pReA... : (19 November 2021 - 07:17 PM)

forum ipb 3.4.x :?

@  dAu^fin^pReA... : (19 November 2021 - 07:15 PM)

salut

@  Robotel : (19 November 2021 - 07:15 PM)

Salut dAu^fin^pReA^DIvIN si bine ai venit pe MortallCs.Ro Romania ! Nu uita sa faci un topic de prezentare pe forum.

@  Admin : (18 November 2021 - 03:52 PM)

@Gangsta dă-i un reset & cache la browser, dacă tot face așa după, schimbă browseru (brave) , spre exemplu...

@  Gangsta : (18 November 2021 - 09:02 AM)

aveti idee de ce apare asa https://i.imgur.com/YbMv8gp.png

Photo

HOROSCOP

• Please log in to reply
No replies to this topic

Mr.Devil

Mr.Devil

Bo$$ # MortallCs.Ro

• Administrators
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • Member Number:
    108
    • Time Online: 4d 21h 13m 10s
HOROSCOP 15 martie - Capricorn

Se anunţă o zi în care sunt recomandate investiţiile în spaţiul de locuit şi/ sau în nevoile familiei. Fie că faci nişte mici cumpărături pentru nevoi urgente, investeşti într-un obiect electrocasnic care vă uşurează munca în casă ori faci lucrări mai ample de redecorare sau amenajare, cert este că-ţi face bine să fii mai implicat(ă) în plan domestic. Iar pe lângă asta, vei vedea că şi apropiaţii vor întâmpina cu braţele deschise această iniţiativă din partea ta. Poate că nu vei reuşi să fii mereu aşa, dar prinde bine ca, uneori, să fii tu cel(a) cu iniţiativă în sectorul domestic.

HOROSCOP 15 martie - Vărsător

Comunici astăzi foarte bine cu toţi cei cu care intri în contact, indiferent că sunt persoane de la muncă, prieteni sau apropiaţi. Ştii exact cum să vorbeşti cu fiecare din aceştia, cum să obţii reacţia dorită de pe urma lor. Iată aşadar un prilej bun să aduci în discuţie chestiuni pe care le-ai tot evitat ori situaţii care nu ai vrea să se întoarcă împotriva voastră mai devreme sau mai târziu. În cazul altor nativi(e) ai(le) semnului, se anunţă o zi mai plină din punct de vedere al comisioanelor de pe agendă, dar vor reuşi să se achite de ele.

HOROSCOP 15 martie - Peşti

S-ar putea să te intersectezi astăzi cu unele oportunităţi financiare la care nu te-ai aşteptat. Dacă te gândeşti însă retrospectiv, îţi vei da seama că surpriza n-a fost atât de mare. Au fost servicii pe care le-ai făcut cândva unor persoane şi care îţi sunt astăzi răsplătite, fie printr-o intervenţie a destinului, fie graţie acelui cineva pe care l-ai ajutat la ananghie. În orice caz, apar şanse importante de câştig, care necesită însă viteză de reacţie din partea ta. Nu sta pe gânduri şi profită de ele, mai ales dacă ai investiţii de făcut ori datorii de acoperit zilele acestea.

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users