Jump to content

Bine ați venit pe MORTALLCS.RO ROMANIA # COMUNITATE GAMING CS16,CSGO
Bine ati venit pe MortallCs Romania ! Comunitatea MortallCs.Ro isi doreste sa devina cel mai indragit forum de gaming si nu numai, exclusiv pentru romani. Daca si tu iti iubesti tara si vrei sa ajuti la dezvoltarea singurului forum dedicat Romanilor de pretutinderi, alatura-te noua ! Nu trebuie decat sa te inregistrezi si poti avea access la toate optiunile acestui forum Logheaza-te - sau Inregistreaza-te!

Toggle shoutbox
MortallCs.Ro # Shoutbox Open the Shoutbox in a popup

(Info) - Comunitatea MortallCs.Ro este in cautare de staff. Va asteptam cu aplicati grade AICI.
(Info) - Suntem in cautare de admini care vor sa ne ajute la popularea celor 3 servere se ofera grade mari!
(Info) We are looking for gaming servers that want to join the mortallcs.ro community who wants to we wait pm to Al3x#MortallCs or Dare^Devil

@  Alastor : (27 November 2021 - 01:28 PM)

Vă salut :))

@  Admin : (23 November 2021 - 11:27 PM)

@RefLex Hello

@  Gangsta : (22 November 2021 - 07:25 PM)

@RefLex Salut

@  RefLex : (22 November 2021 - 07:24 PM)

salutare lume nu am mai intrat de o vesnicie

@  DaRe^DeViL : (22 November 2021 - 07:21 PM)

@Gangsta pacat ca ne uitam mereu si eu si Al3x

@  Gangsta : (22 November 2021 - 07:21 PM)

sunt multe care le-m vazut da nu am timp sa fac posturi

@  Gangsta : (22 November 2021 - 07:20 PM)

pai numai filme de astea ma uit eu

@  DaRe^DeViL : (22 November 2021 - 07:20 PM)

acuma ma uit la red notice!

@  DaRe^DeViL : (22 November 2021 - 07:19 PM)

@Gangsta ai gusturi la filme si aia e bine ca am vazut deja cateva care leai postat

@  Gangsta : (22 November 2021 - 07:19 PM)

@DaRe^DeViL Salut

@  DaRe^DeViL : (22 November 2021 - 07:19 PM)

@Gangsta imi plac filemele care le postezi !

@  Al3x@MCS : (22 November 2021 - 10:29 AM)

Salutare

@  Gangsta : (22 November 2021 - 09:21 AM)

Salut all

@  Admin : (20 November 2021 - 05:44 PM)

@dAu^fin^pReA^DIvIN Salut da, dar s-a tot dat upgrade... și până la urmă tot la 3.4.x am rămas! :D

@  Al3x@MCS : (19 November 2021 - 07:29 PM)

@dAu^fin^pReA^DIvIN dap

@  dAu^fin^pReA... : (19 November 2021 - 07:17 PM)

forum ipb 3.4.x :?

@  dAu^fin^pReA... : (19 November 2021 - 07:15 PM)

salut

@  Robotel : (19 November 2021 - 07:15 PM)

Salut dAu^fin^pReA^DIvIN si bine ai venit pe MortallCs.Ro Romania ! Nu uita sa faci un topic de prezentare pe forum.

@  Admin : (18 November 2021 - 03:52 PM)

@Gangsta dă-i un reset & cache la browser, dacă tot face așa după, schimbă browseru (brave) , spre exemplu...

@  Gangsta : (18 November 2021 - 09:02 AM)

aveti idee de ce apare asa https://i.imgur.com/YbMv8gp.png

Photo

[HOROSCOP]

• Please log in to reply
No replies to this topic

Mr.Devil

Mr.Devil

Bo$$ # MortallCs.Ro

• Administrators
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • Member Number:
    108
    • Time Online: 4d 21h 13m 10s
HOROSCOP 15 martie - Rac

Te numeri printre nativii(ele) care dau dovadă azi de multă productivitate în plan profesional. Ştii clar care îţi sunt priorităţile şi cum să-ţi dozezi eforturile pentru a-ţi atinge obiectivele. În plus, îţi este destul de uşor să gestionezi relaţiile cu persoanele de la serviciu, chiar dacă, în alte situaţii, raportul de forţe între voi era dezechilibrat. Dacă ţi-ai dori ca lucrurile să se menţină la aceste coordonate pe viitor, apelează mai des la comunicare şi nu lăsa orgoliul să te domine. Altfel, se va ajunge la aceleaşi lupte pentru putere, care vă trag înapoi şi pun presiune pe relaţia voastră.

HOROSCOP 15 martie - Leu

Eşti pe aceeaşi lungime de undă cu partenerul de viaţă şi/ sau cu cei cu care lucrezi, ceea ce vă ajută să faceţi astăzi progrese palpabile în cadrul proiectelor de care vă ocupaţi împreună. Pe de altă parte, asta implică şi un risc, în sensul în care nu mai apar în ecuaţie alte viziuni, care v-ar putea apăra de erori care riscă să conducă la pierderi de timp şi energie. Aşadar, este important să ai grijă să nu cădeţi pradă fenomenului de ecou, adică să vă validaţi unul pe celălalt, pierzând din vedere lipsuri şi pericole la care sunteţi expuşi.

HOROSCOP 15 martie - Fecioară

Cu toate că este luni, dai astăzi dovadă de multă energie, nu doar la locul de muncă, ci şi după program, atunci când ajungi acasă. Nu îţi imagina că, la serviciu, lucrurile merg exact aşa cum ţi-ai imaginat, dar eşti flexibil(ă) şi asta te ajută să treci peste eventualele provocări. Acelaşi lucru se întâmplă şi acasă, unde te adaptezi în mers la circumstanţele schimbătoare care apar. Imprevizibilul, însă, poate deveni foarte obositor, ceea ce riscă să conducă la o stare de surmenare încă din prima parte a săptămânii. Încearcă să îţi găseşti timp şi pentru tine, pentru mai multă odihnă.

HOROSCOP 15 martie - Balanţă

Astrele nu ne dau prea multe informaţii în legătură cu felul în care îţi merge astăzi la serviciu, ceea ce înseamnă că nu au loc evenimente ieşite din comun, că nu există factori aparte de care trebuie să ţii cont atunci când iei atitudine în plan profesional. În viaţa sentimentală, însă, lucrurile merg conform planului: atmosfera este una calmă, dar departe de a fi plictisitoare, iar discuţiile cu cel drag te stimulează intelectual. Nu îţi permit să te plictiseşti nici interacţiunile cu copiii, care te expun la idei noi, la perspective pe care nu le-ai luat în calcul până acum.

HOROSCOP 15 martie - Scorpion

Se întrevede o zi productivă în plan profesional, în special pentru nativii(ele) acestui semn care lucrează de acasă. Reuşeşti să stabileşti un echilibru între îndatoririle domestice şi cele de la locul de muncă, să delimitezi cumva cele două sectoare de viaţă. Ai, însă, multe lucruri de făcut şi după programul de la muncă: în unele cazuri, s-ar putea să fie vorba despre cumpărături, de hrană sau obiecte destinate confortului personal, iar în alte situaţii, de lucrări mai mult sau mai puţin ample de construcţie, renovare sau redecorare. Asigură-te că-i implici pe cei dragi în aceste proiecte, că le ceri sfatul.

HOROSCOP 15 martie - Săgetător

Comunici astăzi la un nivel foarte bun cu partenerul de viaţă, dar şi cu copiii, dar trebuie să vezi dacă chiar aşa stau lucrurile sau dacă nu cumva evitaţi, mai mult sau mai puţin voluntar, subiectele grele. În orice caz, nu vă face bine să le daţi la o parte, în speranţa că vor dispărea sau vor deveni mai puţin acute cu trecerea timpului. Aşadar, poate ar fi bine să-ţi iei inima în dinţi şi să vezi dacă sunteţi pe aceeaşi lungime de undă într-o chestiune de interes major pentru voi toţi în această perioadă. În caz contrar, apar complicaţii.

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users